KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6252408

nr 625 2408

Blandteknik

2 st, J Ahlberg, Grisslehamn, 30-tal, 26 x 37

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 februari 2010
kl 18:32:21